Dikiş ipliği


Dikiş ipliği sektöründe hizmet veren firmamız kesik elyaf, sonsuz elyaf, corespun, Textürize dikiş ipi çeşitlerinin dikiş ipliği ve polyester dikiş ipliği toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

 

 

 

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM DİKİŞ İPLİKLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Dikiş makinelerinde kullanmak için özel üretilen ipliklerdir, toplama kopma yapmaması için özel testlerden geçmektedirler. Dikim esnasındaki performansı dikkate alınmalıdır. Renk parlaklığı, görünüşü dikilen ürünün görünümüne etki edecektir.

 

Dikiş İpliği Çeşitleri

 

Kesik elyaf  dikiş ipi; Elyaf pamuk ve kesik elyaftan üretilirler. Birlikte eğilen bükülen elyaftan üretilirler.

Sonsuz elyaf dikiş iplikleri; % 100 yapay elyaf ile üretilirler.

Corespun dikiş ipi ; İlikli iplik olarak da adlandırılır. Poly cotton ve poly poly olarak üretimi yapılır. ( Poly cotton Sonsuz elyaf polyester üzerine pamuk kaplanması, Poly poly: polyester üzerine kesik elyaf polyester kaplanması

Textürize dikiş iplikleri: Kimyasal yollarla elde edilen liflerin ve pamuk, yün, keten gibi doğal liflerin görünüm ve oranlarının karşılaştırılması ile yeni özellikler verilmesi ile üretilir.

Firmamız bir çok dikiş ipi çeşitlerinin satışınız yapmaktadır. Toptan ve perakende dikiş iplikleri satın almak için bize ulaşın.

 

<yoastmark https://www.polyesterdikisipligi.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/dikis-ipligi.jpg 580w, https://www.polyesterdikisipligi.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/dikis-ipligi-300x173.jpg 300w, https://www.polyesterdikisipligi.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/dikis-ipligi-280x162.jpg 280w

 

 

İpliklerinin kalitesini belirleyen önemli unsurlar

• Gerilme direnci
• İlmek kuvveti
• Kopma anındaki uzama miktarı
• Elastikiyet
• Çekme oranı
• Nem miktarı
• Aşınmaya karşı direnci

 

 

dikiş ipliği internetten satış

Detaylı bilgi almak sipariş vermek için bizi arayınız.